Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

W naszej Parafii cyklicznie odbywają się Msze św. z modlitwą o uzdrownienie, którym przewodniczy ojciec Teodor Knapczyk OFM, sekretarz ds. ewangelizacji Zakonu Braci Mniejszych Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie.

KOLEJNE TERMINY MSZY Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE:

 

14.09.2017

 

 

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 18.00 i będzie składało się z trzech części:

 

1. Msza Święta z homilią

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwy o uzdrowienie         i uwolnienie zakończone błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu

3. Modlitwa indywidualna z nałożeniem rąk.

 

Na zakończenie zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól, przyniesione przez wiernych. Po tym będzie możliwość nabycia literatury religijnej.

 

Zachęcamy do przybycia o godz. 17.00, gdy następuje Wystawienie Najświętszego Sakramentu, aby przygotować się duchowo oraz wyspowiadać się, aby dostąpić Bożej łaski uzdrowienia duszy i ciała.

 

Kiedy bierzesz udział we Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie, najpierw dobrze się do niej przygotuj.

Postaraj się spełniać następujace czyności:

 

 

Spowiedź odbyć najlepiej dzień przed planowanym uczestnictwem we Mszy św. Nie zajmiesz wówczas kolejki tym, którzy są po raz pierwszy na takiej Mszy św. oraz tym, którzy nie mogli wcześniej skorzystać ze spowiedzi św.

 

W czasie spowiedzi zwróć uwagę na brak przebaczenia, na nienawiść, również na tę nienawiść bierną, kiedy nie rozmawiasz z osobą lub kiedy trudno ci jest w rozmowie z innymi powiedzieć coś dobrego o niej. Zwróć uwagę również na urazę, która być może jest obecna w twoim sercu. Tego wszystkiego trzeba się trwale pozbyć, by doświadczyć uzdrowienia.


 

Przebacz (postaraj się przebaczyć wszystkim, którzy cię skrzywdzili jub nadal krzywdę. Pomódl się za nich. Poproś również dla nich o uzdrowienie i przebaczenie i potrzebne łaski.) W Ewangeli czytamy, że moc wychodziła od Jezusa i uzdrawiała wszystkich. Ta moc to Duch Święty, Osobowa Miłość. Jeżeli ludzkie serce jest zamknięte na miłość do drugiego człowieka, jest też zamknięte na uzdrowienie, bo to, co je uzdrawia, to Duch Święty, OsobowaMiłość. By doświadczyć uzdrowienia, trzeba przebaczyć, jest to warunek niezbędny.

      Wszystko, o co poprosicie w modlitwie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie. A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczajcie, jesli macie coś przeciw komuś, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze. (Mk 11,24-25).

 


 

Poczytaj kilka fragmentów o uzdrowieniu z Pisma św.

 


 

Zaufaj Bożemu Miłosierdziu. Moc wiary jest ogromna. Jezus często zwracał na nią uwagę, uzależniał od wiary uzdrowienie. Dlatego często pytał chorych: Czy wierzysz, że ja mogę to uczynić? (por.Mt 9,28) lub : Według wiary waszej niech wam się stanie (Mt 9,29).

    Gdybyście mieli wiarę jak ziarno gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: ,,Wyrwij się z korzeniem i przesadź w morze, a byłaby wam posłuszna" (Łk 17, 23)

 


 

Swoją modlitwę o uzdrowienie zanurz w modlitwie trędowatego: Panie, jesli chcesz, możesz mnie uzdrowić (por.Mt 8,2). Zaufaj Bożej woli względem ciebie.

 


 

W czasie Mszy św. skup sie na słuchaniu Słowa Bożego oraz na całej liturgi Mszy św. gdyż ona jest uzdrowieniem.

 


 

W Komuni św. powiedz Jezusowi o tym, jak bardzo Go kochasz (wyznawaj swoją miłość do Jezusa, nie myśl o sobie, ani o swoich problemach, myśl o Nim, a On będzie myślał o tobie. Pamietaj - to Jezus jest najważniejszy, a nie twoje problemy).

 


 

W czasie adoracji patrz na Jezusa i ufaj Jemu, gdyż On patrzy na ciebie, a jego Miłość Cię uzdrawia (Jezus Eucharysrtczny to Uzdrawiająca Miłość)

Jesteśmy na Facebooku! Zobacz, polub, obserwuj...

Msze Święte

 

Niedziela: 8:00; 10:00 (rodzinna); 11:30; 18:00

w tygodniu: 6:30; 9:00; 18:00

 

Spowiedź Św. 15 min przed każdą Mszą Św.

 

Kancelaria parafialna czynna od od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej.

Sakramenty - wszystko o potrzebnych dokumentach, itp.

GODZINKI

niedziela, godz. 7.40.

MSZE ŚWIĘTE PORANNE

dni powszednie, godz. 6.30.

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

dni powszednie, godz. 8.45.

KATECHUMENAT

I - poniedziałek, godz. 19.00.

II - wtorek, godz. 19.15.

CHÓR PARAFIALNY

wtorek, godz. 19.00.

KRĄG BIBLIJNY

wtorek, godz. 20.00.

(od 27.09)

SCHOLKA DZIECIĘCA

poniedziałek, godz. 17.30.

LSO

środa, godz. 17.00.

ADORACJA

środa, godz. 20.00.

Skorzystaj z zaproszenia! Bóg czeka na Ciebie. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi Św.

WSPÓLNOTA KRWI CHRYSTUSA

czwartek, ok. godz. 18.30.

FRATERNIA DZIECIĘCA ALBERCIK

piątek, godz. 16.00.

Porad udziela Pani adwokat

Aleksandra Wilk-Fojud

Róża Różańcowa Rodziców to modlitwa za dzieci małe, duże, a także te, które mają już swoje dzieci. Dlaczego rodzice decydują się na udział w tej modlitwie? Przeczytaj!

Nakrętki składamy w kościele, do opisanej beczki.

Darmowy licznik odwiedzin

Licznik działa od 9.08.2015.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny

© Parafia św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu